Değerlerimiz

1)Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize( Uçak bileti,tur paketi,tatil otel paketi) sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

2) Herkesin güven veren, hizmette mükemmellik sağlayan, akıllıca davranan, kararlı, duyarlı, ulaşılabilir turizmcilere(tur operatörlerine) ihtiyacı var. Bizde bu değerlerimizle müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya daha iyisini sunmaya çalışacağız…

3) Değerlerimiz tüm çalışmalarımızda, karar ve davranışlarımızda bize rehberlik etmektedir. Her gün değişken bir ortamda kararlar almak zorundayız. Aynı zamanda, oldukça çeşitlilik içeren bir işgücüne sahibiz: Farklı kültürel geçmişlere farklı deneyimlere sahibiz, çok çeşitli alternetif hizmetlerimizle çalışıyoruz. Bu sebeple HAVARAN TURİZM  herkes tarafından paylaşılan, anlaşılan ve deneyimlenen net değerler, gelecekteki başarımız için oldukça önem taşımaktadır.

4) Sürekli Büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve ölçüsüdür. Sürdürülebilir büyüme çabamız, inovasyonun yolunu açarak daha başarılı sonuçlar sağlarken; bugünkü çalışmalarımızın geleceğimize katkısının olup olmayacağını anlamamıza yardım etmektedir. Hem çalışanlarımızın hem de şirketimizin performansını belirleyen budur. Bu yüzden birinci önceliğimiz hem fark yaratmak hem de işlerimizi başarıyla gerçekleştirmektir.

5) Değerlerimiz ve Felsefemiz”, ulaşmayı hedeflediğimiz sosyal ve çevresel sorumluluklarının gereklerini yerine getiren şirket kimliğinin bir yansımasıdır ve bütün ticari kararlarımızın esasını oluşturur.