Rezervasyon Koşulları

ÖN REZERVASYON

1-Telefonla ya da e maille ( teyidini almak kaydıyla ) turlarımıza ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2-Ön Rezervasyonlar ve yer ayırtmalar tarafımızdan katılımcı adayına bildirilen tarihe kadar geçerlidir ve bu süre son başvuru tarihini geçemez.

3-ön rezervasyonlar, kesin rezervasyon haklarını içermez ancak acentemiz turun verilen süreden önce dolması durumunda ön rezervasyon yapan kişinin bilgilendirilme ve tercih kullanma önceliğini garanti eder.

4-Turun opsiyon süresinden önce dolması ve beklemede başka başvurular oluşması halinde opsiyon tarihini beklemeden ön rezervasyon sahibinden tura katılım durumunu kesinleştirmesi istenebilir.

5-Ön başvuruda, başvurunun ve öncelik haklarının tarafımızdan saklanacağı belirtilen sürenin bitiminde tura kesin kayıt yapılmaması durumunda, ayırtılan yer koşulsuz olarak iptal edilir. Bu durumda yazılı ve sözlü geri bildirim ön koşulu yoktur.

 

REZERVASYON KESİNLEŞTİRME

1-Rezervasyon kesinleştirmeleri ancak ödeme ve imzalı rezervasyon formunun acentemize ulaşmasını takiben yapılabilmektedir.

2-Her bir tur için belirtilen tur depozitinin ödenmesi ve bu sözleşmenin okunup kabul edildiğine dair ibare içeren rezervasyon formunun imzalanması ile acente tarafından istenilen belgelerin eksiksiz hazırlanıp, ıslak imzalı olan bu belgelerin asıllarının elimize ulaştırılmasını takiben rezervasyonlar kesinleştirilmiş sayılır.

3-Ödemelerin ya da imzalı belgelerin asıllarının firmamıza ulaştırılması sırasında oluşabilecek gecikme ve hatalardan katılımcı sorumlu olup, ön rezervasyon ve / veya son başvuru tarihinin geçirilmesi durumunda doğacak olumsuz sonuçlardan acentemiz sorumlu tutulamaz 18 yaşından küçükler, velileri aracılığıyla rezervasyon yaptırabilirler.

4-Grup adına rezervasyon yaptıranların, tur programını ile ilgili detayları ve bu sözleşmede yer alan koşulları grubun tüm üyelerine bildirdiği kabul edilir ve her bir grup üyesinin neden olduğu olası yükümlülüklerde eşit oranda ortak sorumlu olmayı kabul etmiş sayılırlar.

5-Grup rezervasyonlarında da her bir katılımcının rezervasyon formu ve tarafımızdan talep edilen belgeleri ayırı ayrı doldurarak ve/veya tamamlayarak acentemize iletmeleri gerekmektedir.