Sorumluluklarımız

Şirket Sorumlulukları

 

Misafirlerimiz ve Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Misafirlerimizin ve müşterilerimizin fiyat, kalite ve servis üzerindeki etkiler bakımından ödedikleri paranın karşılığını almalarını sağlayacak nitelikte ve gerekli teknolojik, çevresel ve ticari uzmanlıkla donatılmış ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, onları şirketimize kazandırmak ve bize olan bağlılıklarını sürekli kılmak.

 

Tur Sorumluluklarımız

 

1-Havaran turizm  internet sitesinde ve basılı ilanlarda yer alan program ve açıklamalarda vaat ettiği hizmetlerin tümünü programlarında belirtildiği şeklide eksiksiz olarak sağlamakla yükümlüdür

2- Havaran turizm katılımcılarına yolculuk süreleri ile ilgili net bilgiler vermekle ve kendi kontrolünde olan bu tür servisleri zamanında sağlamakla yükümlüdür.

3- Turlarımızın zorluk dereceleri ve kimlerin katılabileceği konusunda katılımcıları bilgilendirmek, gereği halinde hazırlık programları sağlamak, her aşamada turları hakkında danışmanlık hizmeti sunmak acentemizin görevidir.

4- Firmamız vaat ettiği programı gerçekleştirmek durumundadır ve kesinlikle mücbir sebepler oluşmadıkça tüm paket dahilindeki organizasyonları yerine getirmekle mükelleftir. Ancak firmamız seyahat programlarında var olan etkinlikleri gerçekleştirirken, etkinlik sıralamalarında zorunluluk görür ise değişikliklere gidebilir.